Nábytková banka, z.s., Oldřichova 849/7, 460 07 Liberec

773 670 892 info@na-bank.cz

Pomoc pro Lukáše

Lukášovi je 33 let, absolvoval hotelovou školu ve Velkém Meziříčí.
Postupem času si zařídil pizzerii Perffeto na Karlově, Veselí nad Moravou. Byl to sportovně založený muž, miloval cestování, hudbu, dobré jídlo, měl plno snů a plánů, tak jako většina z nás.

Bohužel v letě roku 2013 dostal v autě epileptický záchvat se srdeční zástavou do 5 minut. Sanitka ho odvezla do Kyjovské nemocnice, kde mu udělali vyšetření mozku (CT), poté ho vrtulníkem přepravili do FN Brno.
Po zástavě srdce ho uvedli do umělého spánku na týden. Po týdnu ho pomalu probouzeli. Bohužel se probudil do vigilního komatu, následek zpětné reakce mozku na zástavu. Lukáš se tak ocitl ve 3. stupni invalidity.
Rodina a přátelé Lukáše se snaží bojovat s nepřízní osudu, vyhlásila se veřejná finanční sbírka POMOC LUKÁŠOVI pod záštitou spolku Nábytková banka, z.s. Mimojiné se rodina snaží sehnat peníze i sběrem víček od PET lahví, aby Lukáš mohl rehabilitovat formou therasuit v Adeli medical center s.r.o. (9 000.- euro/měsíc) a následně v Liberecké firmě Sarema, která sídlí v Jedličkově ústavu (40 000.- kč/měsíc), které pojišťovna bohužel neplatí.

Č.ú.: 2000925790/2010

Napsat komentář